2018. aasta kevadel avatakse Noblessneris Shishi peakontor

2018. aasta kevadel avatakse Noblessneris Shishi peakontor.

4. oktoobril toimus Noblessneri sadamalinnakus Eesti eksklusiivse sisekujundusfirma Shishi maja suur sarikapidu. Juba 2018. aasta kevadel avatakse ajaloolises Noblessneri allveelaevatehase akumulaatoritsehhis Shishi peakontor. Vaata videot siit.

Meeleolukal sündmusel osales hulk tuntud ärimehi ja avaliku elu tegelasi. Muusikalise poole eest hoolitses techno-klubi HALL.

Shishi loojate ning omanike Mart Haberi ja Taivo Pilleri sõnul on sarikapidu nende jaoks kahtlemata märgilise tähendusega.
„Oleme tegutsenud 19 aastat Viimsis erinevates kohtades, firma kahekümnendaks sünnipäevaks koondame kõik Shishi tegevused ühe katuse alla. Siiani tegelesime vaid projekti- ja hulgimüügiga, kuid uutesse ruumidesse on oodatud igaüks. Meie fännide rõõmuks avame uues näidistesaalis suure Shishi kaupluse“, kirjeldas Mart Haber firma tulevikuplaane.

Peakontori asukohavalik langes Haberi ja Pilleri sõnul just Noblessneri kasuks mitmel põhjusel. Tulevast Shishi maja iseloomustavad suurejooneline tööstusarhitektuur, kõrged laed ja lausa katedraali väärilised aknad, pealekauba suurepärane asukoht: mere, sadama ja kesklinna lähedus.

Lisaks paljudele tuntud kaubamajadele müüvad Shishi kaupu ka lille- ja disainipoed üle maailma, juba sel aastal on kaupu eksporditud 60 riiki. Firma teeb koostööd ka selliste maailma mainekamate kaubamärkidega nagu Chanel, Printemps ja Lafayette.
Hetkel on Haberil ja Pilleril käsil 2018. aasta jõulukollektsiooni lõpetamine, peagi alustatakse 2019. aasta kevadkollektsiooni loomisega.