Noblessneri äripindade üür ja müük

Täna tegutsevad Noblessneris mitmed oma ala parimad tegijad. Siinsed ajaloolised paekivihooned ja uusarendused pakuvad äri edendamiseks häid võimalusi. Noblessneris saad kujundada büroo- või äripinna vastavalt oma soovidele. Kokku on Noblessnerisse planeeritud 60 000 m2 äripinda.

Võta ühendust:

Daniel Chasan, tel: +372 56 489 258 / daniel.chasan@blrt.ee

Äripindade kontakt:

Arenda oma äri Noblessneris

Noblessneri sadamalinnakusse rajatakse lähiaastatel kokku 60 000 m2 äripinda. Esinduslikud ajaloolised paekivihooned on inspiratsiooniallikas ja kvaliteedimärk igale ettevõttele.

Peetri 7

Aadress: Peetri 7
Pindala: 4000 m2
Korruseid: 3
Valmimisaeg: 2019

Peetri 7 on ajalooline Noblessneri laevatehase elektrijaam. Hoonet iseloomustavad suursugune ja väärtuslik paekiviarhitektuur, kõrged laed ja avarad pinnad. Aktsenti lisab punastest tellistest ajalooline korsten.

Tegu on esindusliku ehitisega, mille kõrgematelt korrustelt avaneb kaunis merevaade.

Hoones on vaba ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Äripinnad Staapli 3, 4, 8 ja 12

Aadress: Staapli 3, 4, 8, 12
Pindala: 3700 m2
Korruseid: 5–6
Arhitekt: Arhitektuuribüroo Pluss
Valmimisaeg: 2017–2018

Noblessneri Kodusadam on BLRT Grupp ja Merko poolt arendatav neljast äripindadega kortermajast koosnev tervik, kus kaasaegne arhitektuur ja väärikas ajalugu moodustavad täiusliku elu- ja ärikeskkonna. Hooned külgnevad merepromenaadi, jahisadama, linnaväljaku ja valukojaga.

Kvartalisse on kavandatud ligi 20 äripinda kokku ca 3700 ruutmeetril. Esimesena valmib 2017. aasta lõpuks Staapli tn 4 elu- ja ärihoone. Selle esimesele korrusele on kavandatud restorani- ja kohvikupinnad, mis paiknevad vahetult mere, promenaadi ja linnaväljaku ääres. Uude valmivasse hoonesse oodatakse restoranide, kohvikute ja vinoteekide operaatoreid. Ülejäänud kolm hoonet valmivad 2018. aasta jooksul, nende esimesed korrused on planeeritud äri- büroopindadeks.

Võta ühendust: Urmo Utar, telefon: +372 5300 1121
E-post: urmo.utar@bptre.com

Rohkem infot Kodusadama äripindade kohta: http://noblessner.merko.ee/business

 

Peetri 5

Aadress: Peetri 5
Pindala: 8000 m2
Korruseid: 2-3
Valmimisaeg: 2018-2020

Peetri 5 on ajalooline Noblessneri laevatehase koostetsehh. Sellesse kõrgete lagedega (kuni 12 m) paekivihoonesse rajatakse kokku 8000 m2 äripindu. Hoone esimeses löövis tegutseb Põhjala pruulikoda ja õllerestoran Põhjala Tap Room, teises ja kolmandas löövis on ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Peetri 8

Aadress: Peetri 8
Pindala: 1000 m2
Korruseid: 3
Valmimisaeg: 2018

Peetri 8 on linnaväljaku ääres asuv ajalooline Noblessneri laevatehase abi-remonditsehh. Siin on väärtuslik peakiviarhitektuur ja kaunid kaaraknad. Hoones on ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Peetri 11

Aadress: Peetri 11
Pindala: 2300 m2
Korruseid: 2
Arhitekt: ARS Projekt (Rasmus Tamme, Jaanus Saarepera, Eero Jürgenson)
Valmimisaeg: 2014

Peetri 11 on 2014. aastal restaureeritud ajalooline Noblessneri allveelaevatehase ladu, Hoonet iseloomustavad väärtuslik paekiviarhitektuur, erilised ruumilahendused, kõrged laed ja valgusküllasus. Täna tegutsevad siin üürnikena oma valdkondade tipptegijad.

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Peetri 12

Aadress: Peetri 12
Pindala: 2100 m2
Korruseid: 2
Valmimisaeg: 2019

Peetri 12 on ajalooline Noblessneri allveelaevatehase laevasüsteemide tsehh, mis asub sadamakail otse mere ääres. Hoonesse rajatakse KAI Kunstikeskus, selle esimesele korrusele on kavandatud restoran koos kahe müügipinnaga. Maja eest avaneb suurepärane vaade õhtuse päikese, mere ja loojangu suunas.

Staapli 10

Aadress: Staapli 10
Pindala: 800 m2
Korruseid: 2
Valmimisaeg: 2018

Staapli 10 hoone on ajalooline Miinisadama katlamaja. Põneva arhitektuuriga punastest tellistest hoonesse rajatakse kokku 800 m2 äripinda. Maja juurde kuulub suur roheline siseõu ja punastest tellistest ajalooline korsten. Hoones on ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Tööstuse 48b

Aadress: Tööstuse 48b
Pindala: 20 000 m2
Korruseid: 6
Valmimisaeg: vastavalt kokkuleppele

Tööstuse 48b krundile on planeeritud uusehitisena Noblessneri suurima pindalaga ärihoone. Meretemaatikast inspireeritud arhitektuuriga hoonest avanevad kaunid merevaated. Hoone või selle osa sobib suurettevõtte esindusbürooks ja ehitatakse valmis vastavalt kliendi soovidele.

Võta ühendust:
EDUARD SOROKIN
Äripindade maakler
+372 56222256
eduard.sorokin@uusmaa.ee

 

Ettevõtted, kes siin tegutsevad

Noblessneri sadamalinnakus on end sisse seadnud mitmed oma valdkonna parimad tegijad.

Staapli 3 galerii ja kohviku eesmärk on teha kunsti nautimine ja soetamine lihtsamaks, loomulikumaks ja sotsiaalsemaks. Seega on galeriil plaanis korraldada oma 240 ruutmeetrisel pinnal eripalgelisi näitusi ja üritusi. Meie õdusas kohvikus pakutakse kohvi, veini, head Šoti viskit ning pirukaid ja kooke, mida mekkides saab nautida värviküllast kunsti enda ümber. Galeriist leiab erinevate kunstnike töid, mille temaatika on seinast seina ja väljapanek värvikirev. Seega pakume midagi igale maitsele, emotsioonile, aga ka rahakotile.

https://www.facebook.com/staapli3ArtGallery/

Firmal Baltic Brilliant on juveelide ja briljantide valdkonnas aastatepikkune kogemus.
Oma disainerite ja professionaalse meeskonnaga loome kōige imelisemaid ehted.
Staapli 3, Noblessner

https://www.balticbrilliant.com/

180° on lummavate merevaadetega fine dining restoran ajaloolises Noblessneri sadamas. Avatud köök ja elegantne degustatsioonimenüü pakuvad toiduarmastajale lisaks maitseelamustele ka visuaalset naudingut. 180° on Michelini tärniga pärjatud Matthias Dietheri ja tema pühendunud meeskonna looming.
Staapli 4, Noblessner

https://180degrees.ee/restoran

Hubases stuudios võlub kogenud lastefotograaf Nele Suurna Mona-Lisaliku naeratuse ja printsessiliku kleidikeerutuse välja igalt tüdrukult!
Stuudios on Eesti parim spetsiaalselt pildistamisteks varutud laste couture-kleitide kogu, kust leiab Lizkiz Couture, Mischka Aoki ja Anna Triant Couture loodut. Stuudiost leiab ka ühe erilise suure kasti, mis annab võimaluse luua unikaalseid-standardseid lahendusi ning omanäolisi pere- või portreepilte. Ilusa ilmaga käiakse pildistamas Kalamaja Pargis.
Tööstuse 48, tuba 205

http://www.twirlit.pics

Lizkiz Couture ateljeest leiab voogavaid keerukleite Põhjamaisele pisikesele printsessile, ainulaadseid igaühe iseloomule sobivaid Froufrou satsiseelikuid ja ülinaiselikke Mi Butterfly käsitööpruutkleite, pitsist pluuse ning kohevaid tüllseelikud.
Lisaks on kohapeal rikkalik printsessi-kleitide kollektsioon, mida saab fotosessioonideks, esinemisteks, pulmadeks või suuremateks pidudeks laenutada.
Tööstuse 48, tuba 205

http://www.lizkizcouture.ee

Kalhoj kodudisaini kauplusest leiab unikaalseid sisustuskaupu koju, kingitusi sõpradele ning perele, kõrge kvaliteediga ärikinke oma töötajatele ja partenritele, delikatesse ning praktilisi lasteriideid. Esindatud on populaarsed Taani brändid: “House Doctor”, “Nordal”, “Ib Laursen”, “Zone”, “Villa Collection”, “Minymo”, “CeLaVi” ja mitmed teised.
Staapli 3, Noblessner

www.kalhoj.ee

Põhjala pruulikoja asutasid 2011. aasta lõpus neli Eesti õllesõpra ja kodupruulijat. Inspiratsiooni oma õllede pruulimisel saame kohalikust pruulimispärandist, loodusest ja Eesti köögist. Pruulime tuntud ja moodsaid õllestiile, lisades neile oma lähenemisnurga kas ootamatute koostisosade või pika laagerdamise näol tammevaatides.
Mitmes mõttes eriline õllerestoran Põhjala Tap Room on avatud alates 22. detsembrist 2018.
Peetri 5, Noblessner

pohjalabeer.com/et

Shishi on 1998. aastal asutatud Norra-Eesti ühisettevõte.
Shishil tuleb igal aastal välja kaks kollektsiooni, kuhu kuuluvad vaasid, kunstlilled ja -puud, küünlajalad, küünlad, lillepotiümbrised ja suur hulk jõulutooteid. Kollektsioonide loomisel on silmas peetud terviklikkust, sest kokkusobivate esemete seast on kliendil lihtsam valida.
Shishi tooted on saadaval parimates Tokyo, Londoni, Pariisi, Rooma, Berliini ja Kopenhaageni kaubamajades ning disaini- ja lillepoodides kõikjal Euroopas. Shishi tooteid eksporditakse üle maailma.

www.shishi.ee

Me loome muuseumitele ja turismiatraktsioonidele ekspositsioone, mis on elamuslikud, õpetlikud ningägedad. Need on mängulised ja uuenduslikud, kestlikud ning mõistagi hea disainiga.

www.motoragency.eu/en

KOKO arhitektid on tuntud oma isikupäraste, rohkelt tunnustust pälvinud hoonete poolest nagu Balti Jaama Turg, Lennusadama rekonstruktsioon, Fahle Maja jt. KOKO töid iseloomustab lahenduste innovaatilisus, keskkonnasäästlikkus, detailideni läbi mõeldud funktsionaalsus ning originaalsus.

www.kokoarchitects.eu/et

Haiku on disainistuudio, mis pakub digitaalseid lahendusi veebi ja mobiili, loob brändiidentiteete ja pakub loovlahendusi alates fotograafiast kuni animatsioonini.

haiku.ee

Cuba Films on Eestis tegutsev auhinnatud produktsioonifirma, mille missiooniks rikastada Eesti ja lähiturgude filmi- ja produktsioonimaastikku läbi värske lähenemise, lennukate ideede ja brijantse teostuse. Cuba Films pakub produktsiooniteenust nii filmidele, reklaamfilmidele, teleseriaalidele, muusikavideotele kui ka brändingule

www.cuba.ee

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Täidame oma südamest tulevat missiooni muuta ökotooted Eestis kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Selleks haldame ja arendame Biomarketi ökokaupluseid Tallinnas, Tartus ja Pärnus, esindame Dr. Hauschka looduskosmeetikat Baltimaades ning tegeleme ökotoodete hulgimüügiga teistele tava- ja ökokauplustele.

www.biomarket.ee

JOLOS on üritusturunduses, live-kommunikatsiooni valdkonnas üks Eesti juhtivaid agentuure, kus loomingulisus kohtub maailmatasemel meisterliku projektijuhtimisega. Tihedas koostöös klientide ning partneritega pakutakse terviklahendusi nii Noblessneris ja mujal Eestis kui ka lähiriikides.

Iglu on alates 2013. aastast tegutsev Eesti tarkvaraarenduse, äri- ja IT-konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud e-teenuste, avalike veebide ning erinevate rakenduste loomisele. Iglu suuremate klientide hulka kuuluvad Eesti Telekom, Maanteeamet, Eesti Energia, Nordea Pank ja teised suurettevõtted.

https://iglu.ee/

Kohvikud & restoranid

Patarei burger on burgerite gurmee-restoran Noblessneri sadamalinnakus, aadressil Staapli 3. Menüüs on põhirõhk burgeritel, kuid pakume ka erinevaid friikartuleid, salateid, mereande, snäkke ja magustoite. Kõik meie burgerid on tehtud hispaania söeahjus kus temperatuur on üle 250 C: see annab lihale eriti mahlka maitse. Iga päev uued lõunapkkumised, kui nälg ei näpista, tulge proovige meie merevaatega terrassil erinevaid jooke. Ka kiirtoit saab olla ka täisväärtuslik!

Rohkem infot siin

Põhjala pruulikoja restoran Põjala tap Room on suurepärase köögi ja rikkaliku joogivalikuga Ameeria stiilis söögikoht koos poe ja saunaga.

Aadress on Peetri 5, rohkem infot siin.

Restoran 180° By Matthias Diether on lummavate merevaadetega fine dining restoran ajaloolises Noblessneri sadamas. Avatud köök ja elegantne degustatsioonimenüü pakuvad toiduarmastajale lisaks maitseelamustele ka visuaalset naudingut.
Uuenduslikud kulinaarsed võtted toovad põnevalt esile nii kodumaise kui ka kaugelt toodud tooraine maitsesügavused. Rahvusvaheliste mõjutustega köögis on au sees ka klassikalised kombinatsioonid.

Restorani aadress on Staapli 4, rohkem infot nende kodulehel.

Vaata asukohta kaardil

Vernalia kohvik

Kohvik Vernalia pakub maitsvaid koduseid toite taskukohaste hindadega. Iga päev on menüüs erinevad supid, praed, salatid, pirukad ja magustoidud, mida saab ka kaasa osta. Vernalias on avar saal 48 istekohaga, hubane atmosfäär ja sõbralikud töötajad. Kohviku aadress on Tööstuse 48A.

Lahtiolekuajad:
E–R 09.00–17.00

+372 5553 9535
vernaliakohvik.ee

Vaata asukohta kaardil

Asukoht & ligipääs

Autoga pääseb otse Noblessneri sadamalinnakusse kas Tööstuse–Peetri või siis Kalaranna–Lennusadama–Allveelaeva tänava kaudu. Parkimisvõimalusi on mitmeid, neist üks kohe valukoja kõrval. Lisaks pääseb meie juurde mugavalt nii ühistranspordiga (buss nr 73), jalgsi kui ka jalgrattaga.

Bussijaamast 5 km

  • Autoga/Taksoga: 10—12 minutit
  • Ühistranspordiga: Sõida bussiga nr 73 Noblessneri peatuseni. Viaduktilt lаskuvad trepid Kalaranna tänava mõlemalt poolt otse Noblessnerisse.
Vaata asukohta kaardil

Lennujaamast 7 km

  • Autoga/Taksoga: 17 min
  • Ühistranspordiga: 42 min
Vaata asukohta kaardil

Äripindade kontakt

Äripindade kontakt: