Too oma äri Noblessnerisse

Ootame Noblessnerisse rentnikke, et luua siia mitmekülgne elu-, äri ja kultuurikeskkond.

Täna tegutsevad Noblessneris mitmed oma ala parimad tegijad. Siinsed ajaloolised paekivihooned ja uusarendused pakuvad äri edendamiseks häid võimalusi. Noblessneris saad kujundada büroo- või äripinna vastavalt oma vajadustele ja maitsele.

Kokku on Noblessnerisse planeeritud 60 000 m2 äripinda.

Rohkem infot ja kontakt

Arenda oma äri Noblessneris

Noblessneri sadamalinnakusse rajatakse lähiaastatel kokku 60 000 m2 äripinda. Esinduslikud ajaloolised paekivihooned on inspiratsiooniallikas ja kvaliteedimärk igale ettevõttele.

Äripinnad Staapli 3, 4, 8 ja 12

Aadress: Staapli 3, 4, 8, 12
Pindala: 3700 m2
Korruseid: 5–6
Arhitekt: Arhitektuuribüroo Pluss
Valmimisaeg: 2017–2018

Noblessneri Kodusadam on BLRT Grupp ja Merko poolt arendatav neljast äripindadega kortermajast koosnev tervik, kus kaasaegne arhitektuur ja väärikas ajalugu moodustavad täiusliku elu- ja ärikeskkonna. Hooned külgnevad merepromenaadi, jahisadama, linnaväljaku ja valukojaga.

Kvartalisse on kavandatud ligi 20 äripinda kokku ca 3700 ruutmeetril. Esimesena valmib 2017. aasta lõpuks Staapli tn 4 elu- ja ärihoone. Selle esimesele korrusele on kavandatud restorani- ja kohvikupinnad, mis paiknevad vahetult mere, promenaadi ja linnaväljaku ääres. Uude valmivasse hoonesse oodatakse restoranide, kohvikute ja vinoteekide operaatoreid. Ülejäänud kolm hoonet valmivad 2018. aasta jooksul, nende esimesed korrused on planeeritud äri- büroopindadeks.

Rohkem infot Kodusadama äripindade kohta: www.merko.ee/noblessner

Peetri 3

Aadress: Peetri 3
Pindala: 2100 m2
Korruseid: 2
Arhitekt: Ove Oot, Apex arhitektuuribüroo
Valmimisaeg: 2018

Peetri 3 hoone on ajalooline Noblessneri allveelaevatehase akumulaatoritsehh. Suursugust paekiviehitist iseloomustavad kõrged laed ja kaunid kaaraknad. Hoone rekonstrueeritakse ja siia rajatakse rahvusvahelise disainivaldkonna tippettevõtte esindussalong.

Peetri 5

Aadress: Peetri 5
Pindala: 8000 m2
Korruseid: 2-3
Valmimisaeg: 2018-2020

Peetri 5 on ajalooline Noblessneri laevatehase koostetsehh. Sellesse kõrgete lagedega (kuni 12 m) paekivihoonesse rajatakse kokku 8000 m2 äripindu. Hoones on vaba ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Peetri 7

Aadress: Peetri 7
Pindala: 4000 m2
Korruseid: 3
Valmimisaeg: 2019

Peetri 7 on ajalooline Noblessneri laevatehase elektrijaam. Hoonet iseloomustavad suursugune ja väärtuslik paekiviarhitektuur, kõrged laed ja avarad pinnad. Aktsenti lisab punastest tellistest ajalooline korsten.

Tegu on esindusliku ehitisega, mille kõrgematelt korrustelt avaneb kaunis merevaade.

Hoones on vaba ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Peetri 8

Aadress: Peetri 8
Pindala: 1000 m2
Korruseid: 3
Valmimisaeg: 2018

Peetri 8 on linnaväljaku ääres asuv ajalooline Noblessneri laevatehase abi-remonditsehh. Siin on väärtuslik peakiviarhitektuur ja kaunid kaaraknad. Hoones on ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Peetri 11

Aadress: Peetri 11
Pindala: 2300 m2
Korruseid: 2
Arhitekt: ARS Projekt (Rasmus Tamme, Jaanus Saarepera, Eero Jürgenson)
Valmimisaeg: 2014

Peetri 11 on 2014. aastal restaureeritud ajalooline Noblessneri allveelaevatehase ladu, Hoonet iseloomustavad väärtuslik paekiviarhitektuur, erilised ruumilahendused, kõrged laed ja valgusküllasus. Täna tegutsevad siin üürnikena oma valdkondade tipptegijad.

Peetri 12

Aadress: Peetri 12
Pindala: 2100 m2
Korruseid: 2
Valmimisaeg: 2018

Peetri 12 on ajalooline Noblessneri allveelaevatehase laevasüsteemide tsehh, mis asub sadamakail otse mere ääres. Hoonesse rajatakse Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus, selle esimesele korrusele on kavandatud restoran koos kahe müügipinnaga. Maja eest avaneb suurepärane vaade õhtuse päikese, mere ja loojangu suunas.

Staapli 10

Aadress: Staapli 10
Pindala: 800 m2
Korruseid: 2
Valmimisaeg: 2018

Staapli 10 hoone on ajalooline Miinisadama katlamaja. Põneva arhitektuuriga punastest tellistest hoonesse rajatakse kokku 800 m2 äripinda. Maja juurde kuulub suur roheline siseõu ja punastest tellistest ajalooline korsten. Hoones on ruumi uutele ideedele ja üürnikele!

Tööstuse 48b

Aadress: Tööstuse 48b
Pindala: 20 000 m2
Korruseid: 6
Valmimisaeg: vastavalt kokkuleppele

Tööstuse 48b krundile on planeeritud uusehitisena Noblessneri suurima pindalaga ärihoone. Meretemaatikast inspireeritud arhitektuuriga hoonest avanevad kaunid merevaated. Hoone või selle osa sobib suurettevõtte esindusbürooks ja ehitatakse valmis vastavalt kliendi soovidele.

Ettevõtted, kes siin tegutsevad

Noblessneri sadamalinnakus on end sisse seadnud mitmed oma valdkonna parimad tegijad.

Kommunikatsioonibüroo Callisto pikaaegse välis- ja sisekommunikatsioonitöö kogemusega meeskond aitab probleemide lahendamisel ja rõõmusõnumite edastamisel nii suuri kui ka väiksemaid ettevõtteid.

www.callisto.ee

Haiku on disainistuudio, mis pakub digitaalseid lahendusi veebi ja mobiili, loob brändiidentiteete ja pakub loovlahendusi alates fotograafiast kuni animatsioonini.

http://haiku.ee/

Cuba Films on Eestis tegutsev auhinnatud produktsioonifirma, mille missiooniks rikastada Eesti ja lähiturgude filmi- ja produktsioonimaastikku läbi värske lähenemise, lennukate ideede ja brijantse teostuse. Cuba Films pakub produktsiooniteenust nii filmidele, reklaamfilmidele, teleseriaalidele, muusikavideotele kui ka brändingule

www.cuba.ee

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Täidame oma südamest tulevat missiooni muuta ökotooted Eestis kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Selleks haldame ja arendame Biomarketi ökokaupluseid Tallinnas, Tartus ja Pärnus, esindame Dr. Hauschka looduskosmeetikat Baltimaades ning tegeleme ökotoodete hulgimüügiga teistele tava- ja ökokauplustele.

www.biomarket.ee

JOLOS on üritusturunduses, live-kommunikatsiooni valdkonnas üks Eesti juhtivaid agentuure, kus loomingulisus kohtub maailmatasemel meisterliku projektijuhtimisega. Tihedas koostöös klientide ning partneritega pakutakse terviklahendusi nii Noblessneris ja mujal Eestis kui ka lähiriikides.

Defendec on ekspordile suunatud Eesti kõrgtehnoloogia ettevõte, mis arendab traadita sensorvõrgu süsteeme ja monitoorimise rakendusi uudsel ja unikaalsel viisil. Eestis loodud targad lahendused on maailmas hinnatud ning nende abil valvatakse Euroopa Liidu ja NATO välispiiri. Defendec on täisautomaatseid ja autonoomseid piirivalvesüsteeme tarninud ligi 20 riiki.

Iglu on alates 2013. aastast tegutsev Eesti tarkvaraarenduse, äri- ja IT-konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud e-teenuste, avalike veebide ning erinevate rakenduste loomisele. Iglu suuremate klientide hulka kuuluvad Eesti Telekom, Maanteeamet, Eesti Energia, Nordea Pank ja teised suurettevõtted.

iglu.ee

Kohvikud & restoranid

Suvehooajal on Noblessneri sadamas valukoja kõrval seisvas hoones tegutsenud Café Noble. Tänaseks on kohvik suletud.

Vaata asukohta kaardil

Vernalia Kohvik

Kohvik Vernalia pakub maitsvaid koduseid toite taskukohaste hindadega. Iga päev on menüüs erinevad supid, praed, valik salateid, pirukaid ja magustoite, mida saab ka kaasa osta. Vernalias on avar saal 48 istekohaga, hubane atmosfäär ja sõbralik personal. Kohviku aadress on Tööstuse 48A.

Lahtiolekuajad:
E–R 09.00–17.00

+372 5553 9535
vernaliakohvik.ee

Vaata asukohta kaardil

Asukoht & ligipääs

Autoga pääseb otse Noblessneri sadamalinnakusse. Linnast tulles sõida Kalaranna tee või Soo tänava kaudu Tööstuse tänavale. Kalamaja pargi kõrvalt keera alla Peetri tänavale, see viib otse Noblessneri keskele. Auto saab parkida vahetult linnaväljaku kõrvale. Lisaks pääseb meie juurde mugavalt nii ühistranspordiga, jalgsi kui ka jalgrattaga.

Bussijaamast 5 km

  • Autoga/Taksoga: 10—12 minutit
  • Ühistranspordiga: Sõida bussiga nr 73 Noblessneri peatuseni. Viaduktilt läheb trepp alla otse Noblessnerisse.
Vaata asukohta kaardil

Lennujaamast 7 km

  • Autoga/Taksoga: 17 min
  • Ühistranspordiga: 42 min
Vaata asukohta kaardil

Äripindade kontakt

Äripindade kontakt