Uudised & sündmused

15. novembril peeti Noblessneri valukoja sarikapidu!

Noblessneri valukoda on jõudnud järgmisesse oodatud etappi – 15. novembril peeti sarikapidu! Sadamalinnaku kõige märgilisem ja tuntum hoone on saanud uue katuse ning käivad sisemised ehitustööd.

Vaata lähemalt

Gurmeerestoran 180° nüüd Noblessneris avatud!

18. augustil avati Noblessneri sadamalinnakus gurmeerestoran 180° By Matthias Diether. Restorani asutaja ning Chef de Cuisine on Berliini restoranimaailma tunnustatumaid tegijaid, Michelini tärniga pärjatud Matthias Diether. Peakokk on oma elegantse ja artistliku käekirjaga pälvinud palju rahvusvahelist tunnustust ning juhtinud mitmeid nimekaid Michelini tärni restorane üle maailma.

Vaata lähemalt

Tallinna merepäevad 2018 Noblessneris!

Noblessneri sadamalinnaku Tallinna merepäevade programm 13. ja 14. juulil on suurem kui kunagi varem!

Vaata lähemalt

Parkimine Noblessneri sadamalinnakus

Parkimiskord Noblessneri sadamalinnakus on järgmine: 1. tsoon (EP142) parkimiskord: • 15 min parkimiskellaga tasuta • 1 h – 1 € (arvestus 30 min kaupa) • 24 h – 3 € • kuutasu – 40 € 2. tsoon (EP143) parkimiskord: • 15 min parkimiskellaga tasuta; • 1 h – 1,60 € (arvestus 30 min kaupa) • […]

Vaata lähemalt

Põhjala pruulikoda kolib Noblessnerisse

Eesti väikepruulikoda Põhjala kaasas uutelt investoritelt 2,2 miljonit eurot ning avab 2018. aasta lõpul Tallinnas Noblessneri sadamalinnakus uue pruulikoja.

Vaata lähemalt

2018. aasta kevadel avatakse Noblessneris Shishi peakontor

2018. aasta kevadel avatakse Noblessneris Shishi peakontor. 4. oktoobril toimus Noblessneri sadamalinnakus Eesti eksklusiivse sisekujundusfirma Shishi maja suur sarikapidu. Juba 2018. aasta kevadel avatakse ajaloolises Noblessneri allveelaevatehase akumulaatoritsehhis Shishi peakontor. Vaata videot siit.

Vaata lähemalt

Tallinna Merepäevade Noblessneri programm: 15. juuli kl 12.00–01.00

Noblessner tähistab 15. juulil Merepäevi ning kutsub Intsikurmu Festivali ja Tour d’ÖÖ tuhanded ratturid mere äärde.

Vaata lähemalt

Noblessneri tööstuspiirkonnast saab merele avatud linnaruum

Ajaloolise allveelaevatehase territooriumil asuv Noblessneri tööstuspiirkond kujundatakse järgnevatel aastatel merele avatud terviklikuks elu-, äri- ja vabaajakeskkonnaks. Investeeringute kogumaht on enam kui 250 miljonit eurot.

Vaata lähemalt

2018. aasta lõpus avatakse valukojas virtuaalse reaalsuse elamuskeskus!

Seni erakordse akustika ja tipptasemel kontsertetenduste poolest tuntud valukoda Noblessneri sadamalinnakus Tallinnas läheb 2017. aasta sügisest renoveerimisse ning avatakse külastajatele 2018. aasta lõpus.

Vaata lähemalt

Noblessneri Kodusadam sai nurgakivi

Täna asetati ajaloolises Noblessneri sadamalinnakus nurgakivi BLRT ja Merko poolt arendatavale elu- ja ärilinnakule. Kodusadama arenduse esimene maja kerkib vaid seitsme meetri kaugusele merepiirist ning sealsed korterid ja äripinnad valmivad 2017. aasta lõpuks.

Vaata lähemalt

Beetapromenaad kutsub linlased mere äärde

Täna avati Linnalabori ja Noblessneri sadamalinnaku algatusel Tallinna Kalasadamast Noblessnerini piki mereäärt kulgev beetapromenaad.

Vaata lähemalt

Merepäevad toovad Noblessnerisse hulga kultuurisündmusi

Juuli kolmandal nädalalõpul toimuvate Tallinna Merepäevade raames leiab Noblessneri sadamalinnakus aset mitmeid kultuurisündmusi. Kirjandushuvilised on oodatud kohtumisele Mika Keräneniga, teatrisõprade rõõmuks lavastub teatrisadamas Jaan Tätte “Sild” ning ajaloohuvilistele toimuvad kunagise allveelaevatehase minevikku ja tulevikku tutvustavad avastusretked.

Vaata lähemalt